סטיילינג וקניינות אישית

בואו נעשה לעצמנו חישוב כמה כסף אנחנו מוציאים בחודש על בגדים. נניח שהממוצע הוא בין 2000 ל-3000.
עכשיו נסתכל בארון, וניזכר כמה פעמים לבשנו כל בגד. סביר להניח שנופתע לגלות שישנם בגדים שמונחים בארוננו וכנראה מחכים לסיטואציה הנכונה או לרגע שבו נמצא את השילוב הנכון להשתמש בהם.
תסכימו איתי שבהנחה שהפריט עלה בסביבות ה-300 ש"ח, היה עדיף לקנות פריט שישמש אותנו בכמה מערכות לבוש, או לפחות לקנות יחד איתו עוד מספר פריטים שיחד ירכיבו מלתחה.
הרי כולנו קמות בבוקר, פותחות את הארון, ולא משנה כמה נקנה תמיד תהיה ההרגשה שאין לי מה ללבוש, ואת זה כבר לבשתי השבוע וייזכרו את זה. הרגשה שמתסכלת ומוציאה את הכיף הגדול שבלהתלבש.
זו אחת הסיבות שבחרתי לפנות לכיוון של סטיילינג אישי. מתוך כך שלמדתי בעיקר מהאנשים הסובבים אותי, כמה כסף מיותר אנו מוציאים על בגדים שלא בהכרח מחמיאים לנו. וכמה גדולה תחושת הסיפוק שלי כשאני מרגישה שעשיתי מישהי מאושרת רק כי הצלחתי להחמיא לה ולגרום לה להרגיש טוב עם המראה שלה, גם אם זה לא כרוך בחודשים מייסרים של אכילת חסה.

שירות הסטיילינג האישי כולל שלושה שלבים :

שלב ראשון- סידור הארון

אני מגיעה לבית הלקוח\ה, מכירה אותה מעט, במה עוסקת, מה אורח החיים שלה, מה סדר היום שלה ומה הצרכים שלה בבניית מלתחה חדשה.
רואה מה חסר, מה לובשת בד"כ ואם אלו הגזרות שמחמיאות לה ביותר.

שלב שני- יציאה לקניות

נפגשים בשעה שנוחה ללקוח\ה במרכז הקניות המתאים לצרכים ולתנאים, ועורכים את הקניות בצמוד לרשימה שהכנו במפגש הראשון בהתאם לתקציב שהקצבנו ליום זה.

שלב שלישי- מפגש אישי

זה השלב האחרון, בו אנו נפגשים, מדברים על הגזרות שמחמיאות בהתאם למבנה הגוף, לצבעים ולבדים שמחמיאים, מה משלבים עם מה ואיך מעתה ואילך כל יציאה לקניות תהיה יעילה ביותר.
מטרת המפגש היא להקנות ללקוח\ה את הכלים לדעת לבד על מה צריך לחשוב כשקונים, איך יוצרים כמה שיותר אאוטפיטים מכמה שפחות פריטים וכמבן לסכם את התהליך המהנה הזה.

כל התהליך מתומחר יחד, אך ניתן לתמחר גם כל שלב בנפרד וכמו כן לרכז את שלושת השלבים ליום אחד במידה וישנו חוסר בזמן או אם נקבע כיום כיף ליום הולדת או אירוע אחר.

לפרטים-
מורן 0523214040