יום ראשון, 12 בספטמבר 2010

our first day in the u.s !

Now i can definatly say that i so missed the winter! I forgot how fun it is to wear layers , and its one of the most things i like in new york now! we spent the first day in NY out of the city , in new rochelle . a town near to NYC where our house is. we just stayed home , watched some tv , hanged out around the neighbrhood , ate pizza etc.

can't wait for tomorrow to heading to the city , it's fasion week now and it's so nice to see all the good dressers on the streets. and who knows , maybe i'll meet Anna wintour ;)

have fun in israel!

XOXO


ME : coat - mango , dress - H&M , shoes - factory 54

scarf and bag - second hand

SHANI : jacket and scarf and hat - mango , shoes - she's

dress and bag - miss selfridge

יום שני, 6 בספטמבר 2010

חי בפלורנטין חולם על ניו יורק סיטי

טוב , אז לשם שינוי אני לא אפתח גם את הפוסט הזה בהתנצלות על היעדרותי , רק אומר שמאד התגעגעתי. אני גם לא ארחיב על הסיבות , רק אגיד שהתקופה האפרורית שהיתה כבר מאחורינו , ושראש השנה הקרוב הוא סימן של מלאאאא התחלות חדשות ושינויים .
אז הסוג של שינוי בהחלט מרענן הוא הנסיעה שלי ושל שני לניו יורק וקליפורניה , שעמד בסימן שאלה מאד מאד גדול בזמן האחרון , זו גם הסיבה שלא סיפרתי על התכנונים , אבל עכשיו כשהכל סגור ( עצה חמה – לא לחכות לשבוע לפני כדי לסגור מלון בניו יורק בשבוע האופנה! ) אני יכולה להרחיב קצת , למרות שאני חושבת שצירוף המילים – חודש , ניו יורק , אל איי ווגאס מספיק ! :)
לפחות מצאתי זמן טוב לקחת הפסקה מהבלוג , במחשבה על החודשיים הלוהטים שעברו עלינו הדבר האחרון שעולה לי זה שיק ורצון להתלבש . (אפשר לסמן וי על אזכור של מזג האוויר וההשלכות שלו על המצב האופנתי של בנות ישראל , כיאה לבלוגרית שחיה בארצנו החמה ! ).
למרות מזג האוויר החם , ביום שבת האחרון נסענו אני ושני למוזיאון ת"א , לתערוכה של דיוויד לה שאפל , שענתה על כל הציפיות מצלם מוכשר שכזה . מומלץ בחום ( מקום ממוזג בזמנים אלו אוטומטית מזוכה בכמה וכמה נקודות זכות , אז בכלל שווה! ) . במקום היתה גם תערוכה של מכוניות אספנות מהפיפטי'ז , סיקסיטי'ז והסבנטי'ז . מצחיק שגם במכוניות יש ז'אנר "וינטאג' " . תערוכה מדהימה , אין ספק שגם פעם מרצדס , ב.מ.ו ושות' ידעו את העבודה , ואפשר ממש לראות את זה בדיטיילז הקטנים שניכר שהוקדשה להם המון תשומת לב.
חולצה - זארה , ג'ינס - לי מפעם , תיק - טופ שופ

פפיון לשיער - אמריקן אפרל , נעליים - מיס סלפרידג' , משקפיים - ריי באן

שתהיה לכולם שנה טובה מלאה התחלות ודברים טובים!
ניפגש בניו יורק :)

XOXO